Міжнародний українсько-польський мистецьковий проект "Спільний обрій"

Пресс-релиз
Міжнародного українсько-польського мистецького проекту "Спільний обрій".


З березня по травень 2023 року лунає Міжнародний українсько-польський мистецький проект "Спільний обрій" підсумком якого стало відкриття виставки робіт учнів Харківської дитячої художньої школи №1 ім. І.Ю. Рєпіна (Україна) і Краківського ліцею образотворчого мистецтва ім. Юзефа Чапськего (Польща). До проекту учні школи і ліцею створили понад 400 живописних і графічних робіт. Вік учасників від 8 до 16 років. 100 кращих робіт (50 від харківських учнів і 50 від краківських ліцеїстів) прикрасять підсумкову виставку проекту “Спільний обрій”.
Відкриття виставки відбулось 25 травня о 11.00 в приміщенні Краківського ліцею образотворчого мистецтва ім. Юзефа Чапськего.

Мета проекту:
- відображення дитиною бачення свого майбутнього в нових реаліях сучасного життя;
- можливість творчого спілкування між учнями Харківської дитячої художньої школи №1 ім. І.Ю. Рєпіна і Краківського державного ліцею образотворчого мистецтва;
- підтримка і розвиток професійного зв’язку в методичній роботі викладачів школи і ліцею.

Тема проекту:
"Спільний обрій". Обрій - це те що я бачу, коли дивлюсь уперед. Переді мною моє майбутнє життя, осяяне моїми мріями, наповнене моїми цілями.. Як мені досягнути цього обрію, яким буде мій шлях до нього: прямий і широкий, вузький та тернистий, повний перешкод? Та у всякому разі, я не буду йти ним самотньо. Зі мною будуть мої друзі, партнери, сім’я, велика і дружня європейська родина, що приймає нас у свої обійми. Європейська родина, яка плекає, відстоює загально-людські цінності: повагу, мир, любов, дружбу, яка будує і розвиває суспільство турботи і справедливості.
Виставка буде тривати до 15 червня 2023 року за адресою м. Краків, вул. Мласкотув, 6.
Організатори планують показати виставку в інших містах Польщі, Європи і України.